Autor Wątek: Podanie by Bjarni  (Przeczytany 1353 razy)

Bjarni

  • Plebs
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Podanie by Bjarni
« dnia: Kwiecień 03, 2013, 22:24:07 »
1.Nick w grze: Bjarni
2.Nick na steam: Bjarni
3.Wiek: 13
4.Jak długo grasz w WB: Nie rozumiem w jakim sensie, jeśli chodzi o godziny moje oba konta  657 jeśli ile lat to 1,5 roku z 5 miesięczną przerwą jak mi ktoś steama schakował i musiałem nowe wb kupić.
5.Posiadasz mikrofon i ts3: Mam i mam
6.Wcześniejsze klany: PK, PA, Rome, SP,PCH, LoR(byłem krótko na okres próbny),HK(Dodam do tego Lion bo to mniej-więcej to samo)
7.Dlaczego chcesz dołączyć do IronKnights: Ponieważ szukam klanu który wreszcie nie uzna mnie za nooba bo ja to nie Frugo -,-.


Adi mnie już testował ale chyba nie dokończył, chce zobaczyć jak strzela z łuku, bo skilla ma na poziomie podobnego do mnie bo wygrywałem i ja i on w różnych dziedzinach.
Proszę o szybkie rozpatrzenie podania ;).

EDIT: Jeśli MaxPL chcesz pisać za młody odpóść sobie piszesz to all co ty chcesz tu Hitmen zrobić? 18+?

Michalp12

  • klanowicze
  • Plebs
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: Podanie by Bjarni
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 04, 2013, 07:30:16 »
Za młody :DDD Ja jestem na nie. Osobiście podziękuję za tego pana, niech sobie idzie ZT rozwalać, a nie... zaraz stworzy jakieś HK i pójdzie... mało nam dobrych graczy?
PS Ten noob Frugo zjechał by cię jak chce i uwierz mi... nawet pod względem zachowania jest lepszy.. No i jeszcze jedno Maks mi akurat nic z tych rzeczy nie pisał :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2013, 07:31:58 wysłana przez Michalp12 »

Bjarni

  • Plebs
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Podanie by Bjarni
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 04, 2013, 11:36:26 »
Michal nie masz co pisać że za młody sam masz tyle lat co ja więc skoro ja za młody to ty niby jaki?! Frugo lepsze ma zachowanie ode mnie? Lol ja w porównaniu do niego nie wkurzam się na ludzi jak mnie pokonają i nie wyzywam 2/4 graczy warbanda, to jest prawda frugo ma taka reputacje jaką ma(chociaż znacznie się zmieniła odkąd jest w Saracenach i teraz to nawet kulturalny gracz ale podkreślam nawet, do mnie ciągle coś ma), ale nie piszemy tutaj o nim lecz o mnie. Od ciebie żadnej opinii innej opinii nie spodziewałem bo w moich oczach jesteś debilem. (nie pisze dlatego że jesteś na nie tylko jestem po prostu szczery). Czekam na inne odpowiedzi.

EDIT: Żadnego HK nie założę, jak już wspominałem wielu osobom wspomnę znowu. Lion nie było moim klanem lecz LionHearta który dał mi lidera i poszedł. HK było klanem moim i innkeepera(głównie jego) kiedy był nie aktywny odszedłem a za mną inni i tak się rozpadło.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2013, 11:52:53 wysłana przez Bjarni »

Michalp12

  • klanowicze
  • Plebs
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: Podanie by Bjarni
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 04, 2013, 12:01:02 »
To widzisz mamy coś wspólnego, też jestem szczery... po za tym dało się wyczuć ironię z tego porównania wiekowego... Chcę jeszcze raz podkreślić że ja jestem kategorycznie na nie i jeśli Ramirez chcę zachować poziom klanu to lepiej żeby cię nie przyjmował.. :) Tylko pisku na ts brakuje... Zobaczymy co na ten temat mają do powiedzenia inni :)

Bjarni

  • Plebs
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Podanie by Bjarni
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 04, 2013, 12:20:17 »
Podanie wycofuje, nie jestem na razie gotowy na klan i widzę że miałbym tutaj to samo co w PCH.
Michal - Drugi Damian
Ramirez - Drugi Index
Adi - drugi marcol
Wobec mnie. Podanie cofam nie zamierzam grać w klanie który mnie wyzywa, życzę powodzenia i sukcesów na polskiej scenie warbanda.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2013, 13:34:36 wysłana przez Bjarni »

Michalp12

  • klanowicze
  • Plebs
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: Podanie by Bjarni
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 04, 2013, 12:49:29 »
Dzięki Bogu :) Powodzenia ;d przyda ci się

Tomahawk

  • klanowicze
  • Plebs
  • *
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: Podanie by Bjarni
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 04, 2013, 13:56:10 »
Ja też jestem na nie

Huragan112

  • Administrator
  • Iron Knight
  • *****
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
Odp: Podanie by Bjarni
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 04, 2013, 14:11:29 »
Odrzuczam nie porównuj mnie z żadnym gównem Idexem jestem bardziej doświadczony i wyskilowany niż on i napewno  nie mam piskliwego głosu jak on :)

MaxPl

  • Administrator
  • Iron Knight
  • *****
  • Wiadomości: 72
  • Obciąganie ?!
    • Zobacz profil
Odp: Podanie by Bjarni
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 04, 2013, 20:47:11 »
Nie , nie , nie. Tak nie może być !
Obciąganie?!

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
krwawawataha marootwock aldara jinsei-no-imi stadomoixos